Smoczki

Katalog

Informacja

Smoczki dla dzieci Jest 224 produktów.

Przedstawiamy szeroki wybór praktycznych, bezpiecznych i estetycznie wykonanych akcesoriów dla Twojego maluszka. Oferujemy smoczki dla niemowląt, których szeroka gama kolorystyczna dostępna jest zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Wykonane zostały z materiałów niezawierających toksycznych, podrażniających czy uczulających składników. Do pro...

Przedstawiamy szeroki wybór praktycznych, bezpiecznych i estetycznie wykonanych akcesoriów dla Twojego maluszka. Oferujemy smoczki dla niemowląt, których szeroka gama kolorystyczna dostępna jest zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Wykonane zostały z materiałów niezawierających toksycznych, podrażniających czy uczulających składników. Do produkcji naszych akcesoriów wykorzystano bezwonny, bezbarwny i bezsmakowy silikon lub miękki, przyjemny w dotyku, wytrzymały kauczuk. Produkt posiada otwory wentylacyjne na tarczy, dzięki czemu skóra może swobodnie oddychać.

Wśród naszej bogatej oferty znajdziesz dziecięce smoczki uspokajające, nocne i anatomiczne. Te ostatnie wyróżniają się płaskim od spodu i wypukłym od góry kształtem. Nie powodują wady zgryzu oraz nie wypadają z buzi dziecka. Modele silikonowe i kauczukowe dostępne są w wielu różnych wzorach i kolorach. Pozwalają maluchowi wyciszyć się, opanować emocje i spokojnie zasnąć. Dbamy o jego bezpieczeństwo oraz prawidłowy rozwój.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 224 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 224 elementów
Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz naszą politykę cookies. [ Akceptuję ]