W podróży

Katalog

Informacja

W podróży  Jest 27 produktów.

Podkategorie

  • Foteliki samochodowe

    Bezpieczeństwo dziecka podczas jazdy samochodem jest niezwykle istotne, dlatego warto wyposażyć się w akcesoria, które w maksymalny sposób to bezpieczeństwo zapewniają. Przykładem takich produktów są foteliki dla dzieci. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów oraz podzespołów, co sprawia, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Delikatny materiał oraz miękkie gąbki są gwarancją nie tylko bezpieczeństwa, ale również dużego komfortu dla malucha.

    Dostarczane foteliki samochodowe charakteryzują się bardzo łatwym montażem i intuicyjną obsługą. Wybrane modele posiadają specjalną wkładkę dla mniejszych dzieci, zdejmowaną tapicerkę, 5-punktowe pasy oraz regulowany zagłówek.

    Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych akcesoriów dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja sklepu internetowego daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania fotelików.

  • Akcesoria samochodowe
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 27 elementów
Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz naszą politykę cookies. [ Akceptuję ]