Sklep Bobas został założony w 1989 roku. W naszej pięknej, malowniczej miejscowości był to pierwszy sklep a akcesoriami dla najmłodszych klientów :)

Lata mijają, a sklep nadal ma się dobrze. Nie stoimy w miejscu. Ciągle się rozwijamy, wprowadzamy nowości. Chcemy być "na czasie." Dzieci, które były ubierane w naszym sklepie są już rodzicami i teraz jako osoby dorosłe, przychodzą na zakupy ze swoimi pociechami.

Każdy rok na rynku jest równoznaczny z rokiem doświadczenia. A wiadomo w każdej branży doświadczenie to coś bezcennego, czego nie można kupić. Trzeba się tego nauczyć. I tego właśnie doświadczenia nie brakuje Paniom, które sprzedają w naszym sklepie. Same są mamami, więc wiedzą "co jest na rzeczy." :)  Chętnie dzielą się swoją wiedzą, doradzają co warto kupić już, a z czym warto zaczekać, żeby nie wydawać pochopnie pieniędzy.

I oczywiście nie zapominajmy o naszych największych skarbach. Każde z naszych dzieci jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Chcemy, aby ciuszki, które zakładają były godne uwagi, ale przede wszystkim nie były z masowej produkcji. Żeby ten mały brzdąc wyróżniał się na tle innych dzieci. Co więcej dbamy o jakość i bezpieczeństwo sprzedawanej przez nas odzieży, dlatego nasz towar to w 99% PRODUKT POLSKI.

Droga mamo, drogi tato. Babciu, dziadku, ciociu, wujku..

Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym.

Zespół BOBASA 


Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz naszą politykę cookies. [ Akceptuję ]