Płyn do mycia butelek i smoczków  "Nuk" 500 ml. + drugi GRATIS Zobacz większe

Płyn do mycia butelek i smoczków "Nuk" 500 ml. + drugi GRATIS

NU256361Z

Nowy produkt

9 Przedmioty

31,58 zł

Więcej informacji

Delikatne czyszczenie – łagodne, składniki oparte na odnawialnych materiałach   

Specjalny płyn do mycia butelek i smoczków dla niemowląt: 
• wyprodukowany z odnawialnych surowców 
• substancje biologiczne łatwo ulegające rozkładowi 
• ph- neutralne dla skóry 
• nie zawiera składników zapachowych ani barwiących 
• zawiera enzymy, które usuwają plamy z mleka 
• 500 ml   
• Zestaw zawiera dwa płyny po 500 ml   

Płyn do mycia NUK został stworzony specjalnie z myślą o myciu artykułów dla niemowląt. Receptura oparta jest na składnikach naturalnych, których enzymy szczególnie skutecznie usuwają zabrudzenia powstałe z mleka, papki, czy soków. Przy tym płyn do mycia NUK jest na tyle łagodny, że bez obawy o zdrowie dziecka, można nim myć zarówno butelki, smoczki, kubeczki, sztućce do nauki jedzenia, jak i części laktatora, czy nadające się do mycia zabawki.     

Płyn do mycia butelek i smoczków posiada specjalny skład stworzony z myślą o myciu produktów dziecięcych. Podczas gdy konwencjonalne środki czyszczące usuwają przede wszystkim tłuszcze, w domu w którym jest małe dziecko ważne jest, aby przede wszystkim usuwać proteiny i substancje zagęszczające, które osadzają się w formie resztek mleka i kaszki na butelkach i talerzach. Płyn do mycia butelek i smoczków usuwa te uporczywe pozostałości szczególnie skutecznie – zawiera składniki na bazie naturalnych odnawialnych surowców. Zgodnie z wymogami OECD ulegają one łatwo biodegradacji i nie zawierają sztucznych barwników oraz substancji zapachowych. Płyn do mycia naczyń działa zatem nie tylko przeciwko zabrudzeniom, jest także szczególnie delikatny i bezpieczny dla Waszego dziecka.   

Jak działa płyn do mycia naczyń NUK? 
Tajemnicą specjalnego składu płynu są enzymy. Rozbijają one proteiny, które zawarte są w mleku czy papce. Płyn łatwo wypłukać bez pozostawiania osadów na butelkach, smoczkach, talerzach oraz kubkach. Bardzo prosto i naturalnie. Jest bardzo wygodny w użyciu, gdyż ma płynną konsystencję, łatwo się rozpuszcza i łatwo go spłukać. Delikatne czyszczenie – łagodne, składniki oparte na odnawialnych materiałach. 

Trusted Shops Reviews

Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz naszą politykę cookies. [ Akceptuję ]